PORTAL LO.POLIS PRO

Spoštovani starši!

Z novim šolskim letom prehajamo iz informacijskega sistema Lo.Polis v drug infromacijski sistem z Lo.Polis PRO.

Poznani portal sicer še vedno deluje, vendar dostop do njega z obstoječimi podatki ne bo oz. ni več možen, saj je prešel v polno last in upravljanje drugega podjetja. Naše podatke smo preselili na novo platformo, ki jo upravlja isto podjetje, s katerim že imamo sklenjeno pogodbo, Logos.si d.o.o. iz Kranja.

Zaradi sprememb vaš dostop trenutno ni mogoč niti starem niti na novem portalu.

Portal bo začel delovati proti koncu meseca avgusta 2024, ko boste o tem tudi obveščeni preko e-kontakta, ki ste ga posredovali šoli. Takrat boste dobili poziv in navodila za prevzem gesla in prijavo v portal Lo.Polis PRO.

Lo.Polis PRO bo dosegljiv na naslovu https://www.lopolispro.si/

V kolikor imate dodana vprašanja, pišite na informatika@osmslj.si ali na matjaz.pucelj@osmslj.si.

V pripravi so tudi navodila. Ko bodo na voljo za objavo, bodo objavljena.

Hvala za razumevanje!

OBLAK/OFFICE 365